Dongcheng DZZ02-130 Diamond Drill with Water Source 130mm,1800W
SKU: SD-DC-21162
29 people have bought this recently
Estimated Delivery By: May 18 - May 20
17% OFF!
Easy Return
& Refund
& Refund
Quality
Assurance
Assurance
Trusted
Delivery
Delivery
After Sales
Assistance
Assistance
Buyer
Protection
Protection
17% OFF!
QTY :
1
Short Description
Dongcheng Diamond Drill with Water Source
1800 W Rated Power Input
1200 rpm No-Load Speed130 mm Max. Drilling Capacity
Country of origin: China
Specifications
- Brand: DONGCHENG
- Weight (Approx.) : 13 kg
- Drilling Capacity : 130 mm
- Model No. : DZZ02-130
- Product Type : Diamond Drill With Water Source
- Brand : Dongcheng
- Rated Power Input : 1800 W
- No-Load Speed : 1200 RPM
- Max. Drilling Capacity : 130mm (5inch)